POLTEAM Sp. z o.o. - targi, wystawiennictwo i projektowanie stoisk - najdłużej działająca firma wystawiennicza w Polsce.

KIM JESTEŚMY ?
Jesteśmy jedną z najdłużej działających firm wystawienniczych w Polsce, świadczącą pełny zakres profesjonalnych usług w zakresie projektowania i kompleksowego wykonawstwa stoisk targowo - wystawienniczych oraz ich pełnego wyposażenia. Wieloletnie doświadczenie wystawiennicze naszych pracowników, niepowtarzalność form architektoniczno - graficznych, stosowanie najnowszych materiałów i technologii oraz wysoka jakość świadczonych usług, plasują nasze przedsiębiorstwo w ścisłej czołówce firm prowadzących działalność wystawienniczą zarówno w kraju jak i za granicą. Zdobyte doświadczenia wykorzystujemy przy obsłudze klientów o wysokich wymaganiach. Zaowocowało to nawiązaniem stałej współpracy z wieloma firmami krajowymi i zagranicznymi, dla których mamy przyjemność corocznie przygotowywać stoiska w Polsce i poza jej granicami.

  

Jesteśmy jedną z czterech wybranych firm wystawienniczych, posiadających koncesję na projektowanie i zabudowę stoisk targowych na terenie Warszawskiego Centrum Expo XXI - nowoczesnego obiektu spełniającego standardy Unii Europejskiej, doskonale przystosowanego do organizacji imprez targowych i wystawienniczych oraz różnego rodzaju konferencji, kongresów i widowisk.


Centrum EXPO XXI posiada dwie nowoczesne, klimatyzowane hale wielofunkcyjne o łącznej powierzchni ok. 10 000m2, połączone Pawilonem, na którego I piętrze znajduje się kompleks konferencyjny o łącznej pojemności ponad 800 osób, z profesjonalnie wyposażonymi salami.